Příští zápas

Je napsaný na tymuj.cz

Nové dresy pokřtěny vítězně

05.10.2012 23:44

Až na 3. kolo si Indiáni schovali premiéru nových dresů a premiéra to byla vítězná. Tradičně ostré utkání proti HC Draci začala bleskově využitá přesilovka, kterou během pár vteřin po vyloučení proměnil Martin Hruška a poslal Indiány do vedení. Draci odpověděli povedeným přečíslením proti jedinému bekovi, na jehož konci zakončovali do zcela odkryté branky a bylo vyrovnáno. Ještě do konce první třetiny ale přišly další dvě rány tomahawkem. Zpátky do vedení poslal nové modréoranžové dresy obránce Kačmář a na 3:1 zvýšil Saša. A to bylo co se týče branek vše. Pak už přišly jenom nehokejové kousky v podání několika tradičně provokujících Draků, což si Indiáni nenechali líbit a odpověděli několika říznými bodyčeky. Na hrubý pytel hrubá záplata. Ke gólové akci už se ale tým v červených dresech nezmohl a Indiáni si pohlídali třetí ligové vítězství - jediné, co dokázali Draci do branky Indiánů dostat, byla Drahušova helma, což už na výsledku nemohlo nic změnit. Třinácté utkání v řadě bez porážky v řadě znamená, že bez ohledu na další výsledky 3. kola si Indiáni udrží vedoucí pozici v lize i následující týden.

HC Indiáni - HC Draci 3:1

Branky: Hruška, Kačmář, Tač - Chobot. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. Třetiny: 3:1, 0:0, 0:0. Sestava Indiánů: D. Janeček - Kačmář, Pěntka, Malchárek, Harasim - Kulas, Kupka, Tač - Svěchovský, Hruška, Kocur.